•   2018 yılı sonuna doğru gelirken 3.ve 4.etap olan oda yenileme çalışmalarımızı tamamladık.Bu aşamadan itibaren sizlerin hizmetine yepyeni odalarımızla giriyoruz.

  Ayrıca geçen sene Salihli ‘nin ilk Akustik performans mekanı olan Berrak Akustiği faaliyete geçirdik.Cafe & Bar konseptinde hizmet verecek olan mekanımızı sizler için yeniden hazırlıyoruz.

  Açık büfe kahvaltımızı çeşitlendirdik.İnternet noktalarımızı güçlendirdik.

  Odalarımızda tüm ekipmanlar yenilendi ve tasarımı komple değişti.Bu süreçte yenilenen odalarımız sizden yoğun ilgi gördü.Oteli kapatmadan bir yandan katı kapatarak usta ekibimizle yaptığımız çalışmalar bir yandan misafir girişlerimizin olması her ne kadar bizi oldukça zorlasa da, sizlerin memnuniyetleri güzel yorumları,yorgunluğumuzu almaya değdi.

  Şuan Salihli de şehrin merkezinde Berrak Otel odalarıyla en yeni konsepte sahip otel konumunda diyebilirim.Yeniliklerimiz ve projelerimiz hız kesmeden devam edecek.Kendimizi sürekli geliştirmek adına,alanında daha da profesyonel olan  yeni bir mimarlık şirketinle anlaştığımızı ve bundan sonra kendilerinle çalışacağımızı belirtmek isterim.

  Gerek yeni yapılan mimari oda tasarımlarımız gerekse geçen sene açtığımız Berrak Akustik performans mekanıyla misafirlerimizden tam not aldık.Hatta o kadar çok beğenildi ki, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye başlandı.Bu durum bizim için gurur verici bir olay.

  Berrak otel yönetimi olarak Salihlide şehir içi otel işletmeciliğinde sürekli olarak yenilikleri takip ederek sizlerin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

  Desteğinizi bizden esirgemediğiniz için saygıdeğer misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.Sizler için komple yenilenen odalarımızda konaklamanın mutluluğunu yaşayın, keyfini çıkartın.Salihli’nin en çok tercih edilen otelinde konaklamış olmanın ayrıcalığını hissedin.

        Emre Yener

  ( Ön Büro Müdürü )